פנחס לבון (לוביאניקר)

פנחס לבון (לוביאניקר)

ועדות

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-3 מ-26/01/1954 עד 21/02/1955

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-18/08/1952 עד 24/12/1952

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-1 מ-01/11/1950 עד 08/10/1951

    החקלאות

    שר

קוד המקור של הנתונים