משה כרמל (זליצקי)

משה כרמל (זליצקי)

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/01/1966

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-09/06/1958 עד 30/11/1959

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-25/05/1965 עד 12/01/1966

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים