אברהם כ”ץ-עוז

אברהם כ”ץ-עוז

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-20/02/1996 עד 07/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/06/1990 עד 02/08/1990

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-16/07/1995 עד 07/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-18/04/1978 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    החקלאות ופיתוח הכפר

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 20/10/1986

    החקלאות ופיתוח הכפר

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים