אברהם כץ

אברהם כץ

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-05/11/1975 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

קוד המקור של הנתונים