צבי הנדל

צבי הנדל

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-10/07/2006 עד 24/02/2009

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-07/07/2004 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 26/03/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/12/1999 עד 28/05/2002

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 28/05/2002

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/11/2000 עד 12/03/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-31/05/2000 עד 27/11/2000

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-02/03/1998 עד 19/04/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 02/03/1998

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי-מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    האיחוד הלאומי מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-20/10/1999 עד 01/02/2000

    האיחוד הלאומי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/03/1999 עד 07/06/1999

    תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 17/03/1999

    אמונים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 04/03/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 06/06/2004

    החינוך

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים