שמעון כנוביץ`

שמעון כנוביץ`

ועדות

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 25/07/1961

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים