מאיר כהנא

מאיר כהנא

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    תנועת כך

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 23/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים