רחל כהן-כגן (לוברסקי)

רחל כהן-כגן (לוברסקי)

ועדות

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    הסתדרות נשים ציוניות "ויצו"

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים