יגאל כהן-אורגד

יגאל כהן-אורגד

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-19/11/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-18/10/1983 עד 13/09/1984

    שר

קוד המקור של הנתונים