צחי הנגבי

צחי הנגבי

סיעות

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021

    הליכוד

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 06/04/2021

    הליכוד

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד - תנועה לאומית ליברלית

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 09/11/2010

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/12/2005

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    ליכוד - צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021 עד 13/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-02/08/2020 עד 06/04/2021

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020 עד 02/08/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-20/01/2020 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-21/02/2017 עד 29/05/2017

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-20 מ-26/12/2016 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-30/05/2016 עד 26/12/2016

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 06/05/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-26/03/2015 עד 31/03/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-29/12/2014 עד 04/03/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-02/06/2014 עד 31/03/2015

    סגן שר

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-06/09/2004 עד 17/04/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 06/09/2004

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-15/12/2002 עד 17/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-11/11/1996 עד 07/06/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-06/09/1996 עד 11/11/1996

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 12/11/1996

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-02/05/2007 עד 08/10/2007

    קדימה

קוד המקור של הנתונים