גאולה כהן

גאולה כהן

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    תחייה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    תחייה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    תחייה

  • הכנסת ה-9 מ-20/11/1979 עד 20/07/1981

    תחייה - בנא"י

  • הכנסת ה-9 מ-17/07/1979 עד 20/11/1979

    בנא"י

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 17/07/1979

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-25/06/1990 עד 31/10/1991

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים