אידוב כהן

אידוב כהן

ועדות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 11/11/1963

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 11/11/1963

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 11/11/1963

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-10/09/1951 עד 15/08/1955

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים