אהרן יריב (רבינוביץ`)

אהרן יריב (רבינוביץ`)

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-05/02/1975 עד 16/05/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 16/05/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 04/02/1975

    ההסברה

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים