זבולון המר

זבולון המר

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 29/10/1986

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 03/04/1975

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 20/01/1998

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 20/01/1998

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 20/01/1998

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-14 מ-22/08/1997 עד 20/01/1998

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-27/12/1988 עד 10/06/1990

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 15/09/1983

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 05/08/1981

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-04/11/1975 עד 21/12/1976

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-16/01/1973 עד 20/01/1974

    החינוך

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים