גדי יציב

גדי יציב

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-15/03/1988 עד 20/11/1988

    מפלגת הפועלים המאוחדת

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-27/07/1988 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים