אביעד יפה

אביעד יפה

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 19/05/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-04/04/1972 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים