תופיק טובי

תופיק טובי

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 04/07/1990

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הרשימה הקומוניסטית החדשה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    הרשימה הקומוניסטית החדשה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    הרשימה הקומוניסטית החדשה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-17/01/1990 עד 04/07/1990

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 04/07/1990

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 07/01/1990

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    פירושים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים