שמואל הלפרט

שמואל הלפרט

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    משותפת-חינוך וכספים-פרק י"ב ס' 70,69 מחוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ועידת התביעות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/03/2005 עד 08/06/2005

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/03/2005 עד 08/06/2005

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 27/06/2000

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/06/1994

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/06/1994

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-26/06/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 15/10/1991

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-06/06/1991 עד 10/07/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/02/2005 עד 17/04/2006

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 28/06/1994

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-30/03/2005 עד 17/04/2006

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-08/06/1991 עד 13/07/1992

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-19/11/1990 עד 08/06/1991

    ראש הממשלה

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים