יצחק טבנקין

יצחק טבנקין

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 09/06/1958

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 12/04/1951

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים