נחום חת

נחום חת

ועדות

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-01/11/1950 עד 08/10/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים