יהודה חשאי

יהודה חשאי

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-29/02/1980 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים