אברהם הירשזון

אברהם הירשזון

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-18/06/1983 עד 13/08/1984

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/07/2008 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2007 עד 14/07/2008

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 10/01/2005

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 10/01/2005

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ועדת משנה לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-30/10/2002 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/03/2001 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/03/2001 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 20/03/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 17/07/2002

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 31/05/2000

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-08/01/1997 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-10/12/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 24/12/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 03/07/2007

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 04/05/2006

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 10/01/2005

    לתקציב הבטחון

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    הכספים

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ועדת משנה לעניינים חסויים

קוד המקור של הנתונים