בן-ציון חלפון

בן-ציון חלפון

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 10/03/1974

    החקלאות

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים