יעקב מיכאל חזני (קנטרוביץ`)

יעקב מיכאל חזני (קנטרוביץ`)

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-22/01/1974 עד 02/07/1975

    המפד"ל

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-16/07/1974 עד 02/07/1975

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 10/03/1974

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 01/09/1970

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים