אריה מכלוף דרעי

אריה מכלוף דרעי

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 01/01/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 01/01/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-כספים) לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 01/01/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-חוקה) לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 01/01/2015

    ועדה משותפת (חו"ב-חוקה) לבחינת הצורך להכריז על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/11/1993 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 31/10/2016

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015 עד 31/10/2016

    ש"ס

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 01/01/2015

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-11/01/2016

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 03/11/2015

    הכלכלה והתעשייה

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-07/06/1993 עד 14/09/1993

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-19/05/1993 עד 07/06/1993

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 19/05/1993

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 13/07/1992

    הפנים

    שר

קוד המקור של הנתונים