הלל זיידל

הלל זיידל

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים