יצחק זיגר

יצחק זיגר

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 05/02/1985

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 05/02/1985

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 05/02/1985

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים