משה ורטמן

משה ורטמן

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/11/1969

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/11/1969

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים