עבד-אלוהאב דראושה

עבד-אלוהאב דראושה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מד"ע-רע"ם

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפלגה הדמוקרטית הערבית

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המפלגה הדמוקרטית הערבית

  • הכנסת ה-11 מ-07/03/1988 עד 21/11/1988

    המפלגה הדמוקרטית הערבית

  • הכנסת ה-11 מ-15/02/1988 עד 07/03/1988

    סיעת יחיד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 15/02/1988

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-02/12/1985 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 25/07/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים