אורי אור

אורי אור

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-17/11/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 31/07/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 20/02/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 27/11/1995

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-27/11/1995 עד 18/06/1996

    הביטחון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים