זרח ורהפטיג

זרח ורהפטיג

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 30/07/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-12/12/1960 עד 04/09/1961

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 15/12/1969

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-30/08/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    הדתות

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    הדתות

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-22/12/1964 עד 12/01/1966

    הדתות

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-26/06/1963 עד 22/12/1964

    הדתות

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 26/06/1963

    הדתות

    שר

קוד המקור של הנתונים