אליעזר ולדמן

אליעזר ולדמן

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 31/01/1990

    התחי-ה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    התחי-ה

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-01/02/1989 עד 29/01/1990

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 30/01/1990

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 21/11/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים