מרדכי וירשובסקי

מרדכי וירשובסקי

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 08/03/1992

    שינוי - מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    שינוי - מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    שינוי - מפלגת המרכז

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-09/12/1987 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 05/08/1987

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 05/08/1987

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים