יזהר הררי

יזהר הררי

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    מערך

  • הכנסת ה-6 מ-27/05/1968 עד 17/11/1969

    מערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 27/05/1968

    ליברלים עצמאיים

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגה ליברלית ישראלית

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגה פרוגרסיבית

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגה פרוגרסיבית

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגה פרוגרסיבית

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגה פרוגרסיבית

  • הכנסת ה-0 מ-04/05/1948 עד 10/02/1949

    הציונים הכלליים

קוד המקור של הנתונים