חיים הרצוג

חיים הרצוג

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 22/03/1983

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 21/03/1983

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים