יעל דיין

יעל דיין

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-12/08/2002 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/03/2002 עד 24/07/2002

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-31/10/2000 עד 05/03/2002

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 29/03/2000

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-06/05/1998 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-02/08/1995 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-21/03/1995 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 18/11/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חברת ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 19/10/1998

    לקידום מעמד האשה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 04/08/1993

    לקידום מעמד האשה

קוד המקור של הנתונים