אהרן הראל (גרבוז)

אהרן הראל (גרבוז)

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 10/05/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-21/03/1988 עד 10/05/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-19/11/1984 עד 27/05/1987

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 10/05/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 10/05/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 21/11/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים