אליקים (גיאורג) העצני (בומבך)

אליקים (גיאורג) העצני (בומבך)

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-26/02/1990 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/06/1991 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-20/03/1991 עד 26/11/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-31/01/1990 עד 13/07/1992

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים