בנימין הלוי

בנימין הלוי

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 19/01/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 19/01/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 19/01/1977

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים