יגאל הורביץ

יגאל הורביץ

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    אומץ

  • הכנסת ה-10 מ-16/10/1981 עד 13/08/1984

    תנועה להתחדשות ממלכתית - תל"ם

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    רשימה ממלכתית

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-07/11/1979 עד 21/01/1981

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 15/01/1979

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 15/01/1979

    שר

קוד המקור של הנתונים