עמוס הדר (הורביץ)

עמוס הדר (הורביץ)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-28/04/1975 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים