גדעון האוזנר

גדעון האוזנר

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפלגה הליברלית

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 10/03/1974

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המפלגה הליברלית העצמאית

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    שר

קוד המקור של הנתונים