נסים דהן

נסים דהן

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-14/11/2005 עד 14/11/2005

    לפי סעיף 5 לחוק הכנסת לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-19/05/2003 עד 17/04/2006

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לתקציב שירותי הבריאות לתלמיד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת - חוקה וכספים לעניין תקנות המסים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לעניין חוק יישום תכנית ההתנתקות, התשס"ה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-07/02/2000 עד 07/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 16/11/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 28/01/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 23/05/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 11/07/2000

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים