מתתיהו דרובלס

מתתיהו דרובלס

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-26/02/1972 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים