מיכאל דקל (דייקסל)

מיכאל דקל (דייקסל)

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 22/12/1988

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 21/11/1988

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-03/12/1985 עד 20/10/1986

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 13/09/1984

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-17/10/1983 עד 13/08/1984

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-05/07/1983 עד 10/10/1983

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 19/06/1983

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים