דוד דנינו

דוד דנינו

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-06/11/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים