צבי דינשטיין

צבי דינשטיין

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    מערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    מערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 10/03/1974

    סגן שר

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 21/01/1974

    סגן שר

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 15/12/1969

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 17/11/1969

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-08/05/1968 עד 17/03/1969

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-24/07/1967 עד 05/08/1968

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 05/06/1967

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים