שמחה דיניץ

שמחה דיניץ

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 15/03/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 15/03/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 15/03/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים