בן-ציון דינור (דינבורג)

בן-ציון דינור (דינבורג)

סיעות

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

ועדות

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-08/10/1951 עד 24/12/1952

    שר

קוד המקור של הנתונים