שלמה דיין

שלמה דיין

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-07/06/1989 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים